| andrutzu07 a întrebat:

Imi apare pe SAMP (San andreas multiplayer) de la moduri (SAMI) Warning:error... exception:00bla bla..Stiti cumva cum sa fac sa mearga cu moduri fara erori, ca iau kick?

Răspuns Câştigător
| OdoDoDoZzZ a răspuns:

Salut, si eu am jucat SAMP si eu aveam moduri, eu le puneam cu un program numit ''Spark'' dar tot nu poti sa pui mai mult de 2-3-4, 5 maxim moduri, eu la mai mult de maxim 5 iti iei crash(warning error...), sfatul meu este ori sa nu mai pui foarte multe moduri ori sa nu mai pui deloc. A si pentru a scoala toate modurile fara sa te mai chinui sa dezinstalezi fiecare mod, cauta pe net ''GTA 3 pentru GTA San Andreas'' sau cv in genu, nu mai stiu si il pui in ''gta san andreas(sau cum ai tu numele acolo)/models si in josul paginii ai GTA 3, acolo este mapa gta san andreas cu tot cu masini, case etc.succes

| andrutzu07 explică (pentru OdoDoDoZzZ):

Multumesc,dar am observat dupa putin timp ca functioneaza si sunt cred 5moduri

1 răspuns: