| o0ops_2090 a întrebat:

Joc SAMP (San Andreas Multiplayer), mi-am bagat cateva masini si primesc crash straight face Am folosit "Sami", "Img tool" si "Spark" dar e acelasi lucru. Stiti cumva ce moduri sau de unde iau masini care sa nu`mi dea crash?
Am luat pana acum de pe:
Gta inside
Gta world
Gta gaming. Multumesc anticipat, dau funda. happy

1 răspuns:
| JoKeRuUu a răspuns:

Pai sincer sa fiu nu stiu astea dar 2 fac aceeasi treaba de aia iei crash ca cand incepe samp nu stie care sa aleaga deci te sfatuiesc sa stergi 1 si aici vei gasi ce masini vrei http://www.gtainside.com/en/news.php