| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mi-e cateva jocuri care pot sa joc in Pc si (Online) sa fie distractiv (nu vreau prin Browser).
Si nu jocuri gen:GTA...,San Andreas,Metin2, Cs,LoL,WoW, NFS, 4story,Call of duty,Fifa...
Ca aceste jocuri am jucat si m-am plictisit de ele mai vreau si alte jocuri imi plac jocurile care contin (Actiune,Aventura, Groaza, Curse, etc).
Am system de operare:
Windows 7 32bit, 2. 2Ghz, 2Gb Ram si Placa video este de 512Mb.
Si mai am un laptop tot la fel numai care are 4Gb Ram si placa video 2Gb in caz ca nu merge pe pc.

Deci vreau cate jocuri unde pot sa ma distrez si sa prind adrenalina jocului! Funda si Vot.

1 răspuns:
| KIibrDM a răspuns:

Incearca Serious Sam 2 cu un prieten pe net, e tare jocul, si va garantez ca trebuie sa jucati +10 ore ca sa-l terminati happy