| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mi-e cateva jocuri care pot sa joc in Pc si (Online) sa fie distractiv (nu vreau prin Browser).
Si nu jocuri gen:GTA...,San Andreas, Metin2, Cs,LoL, WoW, NFS, 4story,Call of duty,Fifa...
Ca aceste jocuri am jucat si m-am plictisit de ele mai vreau si alte jocuri imi plac jocurile care contin (Actiune, Aventura, Groaza, Curse, etc).
Am system de operare:
Windows 7 32bit, 2. 2Ghz, 2Gb Ram si Placa video este de 512Mb.
Si mai am un laptop tot la fel numai care are 4Gb Ram si placa video 2Gb in caz ca nu merge pe pc.

Deci vreau cate jocuri unde pot sa ma distrez si sa prind adrenalina jocului! Funda si Vot.
Am mai postat asta la jocuri dar nu prea mi-a raspuns lumea.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| M3K4N0ID a răspuns:

Sims3,Minecraftetc pentru mai mult id mess:naumboss

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru M3K4N0ID):

Imi dai jocuri de copii de 10-14 ani am zis si mai sus jocuri cu Actiune, Aventura sa ma distrez nu jocuri de astea care m-am plicitist de mult timp.

| Elcomandante a răspuns:

Http://www.zumza.net jocuri unity3d

| Nikalas a răspuns:

World of Tanks,Blackshot, Point Blank, Watch Dogs, Prime World, Battlefield Hardine Beta