| 4ndr3Yz a întrebat:

..Vreau si eu sa stiu toate versiunile de Call Of Duty ca de MW3 m-am plictisit./..Sau jocuri gen Call Of Duty

P.S. Nu vreau Metin2 Sau 4Story

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Call of Duty
Call of Duty 2
Call of Duty: World at War
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty 4: Modern Warfare 2
Call of Duty 4: Modern Warfare 3
Astea sunt toate pentru pc (windows_
Bafta!

| GabeN a răspuns:

Call of Duty : Classic
Call of Duty : United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 3
Call of Duty 4 : Modern Warfare
Call of Duty 5 : World at War
Call of Duty 6 : Modern Warfare 2
Call of Duty 7 : Black Ops
Call of Duty 8 : Modern Warfare 3
Ps : CoD 3 e pentru console (X360 si PS3)

| alxc12 a răspuns:

Incearca si tu crysis 2...cred ca e cel mai reusit joc ca poveste/grafica de genul acesta pana acum...

| GabeN a răspuns (pentru alxc12):

Poate cel mai de caca.EA fac jocuri numai cu grafica calumea, dar cu story/gameplay fac o mare prostie.Cel mai reusit e Modern Warfare 3, cel mai complex, cu story EXTREM ( Yuri care e din CoD 4 si MW2),Multiplayer beton, grafica misto(NU ca la BF3 dar e misto).
Top 1 e MW3