| JUSTaRetard a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva jocuri de pe Steam care nu trebuie cumparate? Sau ceva jocuri in general ^^

5 răspunsuri:
| madalinfindrihan a răspuns:

Unturned si mai poti intra pe no STEAM acolo sunt jocuri de pe steam dar gratis si e foarte misto asta. Bafta

| JUSTaRetard explică (pentru madalinfindrihan):

Ce gen e? happy
un link te rog pentru no steam? :3

| PrecizeEveR a răspuns:

Ce gen preferi?

| JUSTaRetard explică (pentru PrecizeEveR):

Cam orice happy

| PrecizeEveR a răspuns (pentru JUSTaRetard):

Curse: NFS, Burnout Paradise, Dirt 1, 2, 3 si shutdown.
Action/FPS : Seria call of duty, Battlefield, Operation flashpoint, Medal of honor, counter strike 1.6.
MMORPG: Metin2, 4story, wow, lol
Zi-mi daca iti plac genurile astea sau altele ca iti dau altele daca vreilaughing
Incearca daca vrei si minecraft, sims, imvu,
strategie: goodgame empire (cel mai bun pentru browser), Total war, age of mithology, Age of empires.