| Enache_Abby_1992 a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este site-ul bun pentru Metin2 Steel? Funda pentru site-ul care functioneaza!big grin

1 răspuns:
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Buna. Si eu il aveam, dar acum ca am opera, imi da cu eroare si nu stiu de ce...Dar nu ii mai merge situl? abia ce l-am descarcat anul trecut...Mie imi merge cel putin..Am cautat pe google metin2 steel si am dat de site, da mie imi da ceva cu sa apas pe F12, imi pare rau ca nu te pot ajutasad.