| hackercatutzu a întrebat:

Imi puteti spune si mie un program cu care sa inregistrez in timp ce ma joc, as prefera un program care nu consuma mult din resursele calculatorului. As vrea sa inregistrez in urmatoarele jocuri: Gta 4, call of duty black ops, call of duty modern warfare 2, si restul jocurilor noi aparute

Răspuns Câştigător
| whiteviper98 a răspuns:

Fraps e cel mai bun.asta il folosesc si eu. daca iti cere serial key sau ceva de genu' cauta pe google si iti va da numele si tot...happy

1 răspuns: