| Rony56 a întrebat:

Imi spuneti niste jocuri faine pentru Nokia Lumia 625?
Inafara de Temple Run (2), Subway Surfers, Maker It Rain si Despicable Me.

2 răspunsuri:
| galyperf89 a răspuns:

Da,uite; Pou,My Talking Tom,Piano Tile,Candy Crush Saga,Don't step on the white block,Jetpack Joyride,Hill Climb Racing, Fruit Ninja, Farm Heroes Saga, 2048, Zombie Tsunami,Hungry Shark Evolution,Flow Free sau Flow Bridges,Doodle Jump,Clash of Clans, Top Eleven, Fifa, Deer Hunter, Ant Smasher si cam atat mi-a venit in cap.Si bineinteles, cele de mai sus. Funda? happy

| Rony56 explică (pentru galyperf89):

Sa stii ca Pou nu este in magazinul de aplicatii windows.