| marialarysa a întrebat:

Pe Nokia lumia 520 merge sa imi iau jocuri cum ar fi : subway surfers, talking tom, temple run etc?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Http://www.windowsphone.com/ro-ro/store in dreapta sus ai cautarea. Si poti sa verifici ce are si ce nu.

4 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Da da! chiar eu am lumia 520 si aseara a primit update de soft, s-au rezolvat acele probleme.

Ai un market (magazin) in telefon!

| Rŏllшау a răspuns:

Iți va merge da cu puțin lag.Iți recomand sa iți iei jocurile menționate mai sus! Dar puteai sa le încerci tu singura dacă merg, nu era nevoie sa întrebi pe cineva asta doar în cazul în care vrei sau ești pe cale sa iți iei telefonul propus.

| marialarysa explică (pentru Rŏllшау):

Pai eu vreau sa imi iau telefonul si nu eram sigura daca merg acele jocuriwinking

| Rŏllшау a răspuns (pentru marialarysa):

Aha pai atunci sper ca te-ai lămurit big grin