| GolopențaAdrian a întrebat:

In jocul Hill Climbing Race care este cel mai bun vehicul si plansa la care faci cei mai multi bani?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Vehicul : Cred ca Monster Truck, eu cu asta jucam.
Mapa : Luna.

| GolopențaAdrian explică (pentru Sn4k3):

Monster truck nu cred ca-i cel mai bun ca is altele mai scumpe decat el

| GolopențaAdrian explică (pentru Sn4k3):

Si la luna cu care vehicul fac cei mai multi bani?

| Sn4k3 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu cu Monster Truck-ul faceam pe luna multi bani. Bine ca atunci nu erau si masinile astea noi, dar tot cu el as face si acum, daca nu ti se pare bun, vezi ca mai este un Monster mai scump.

| GolopențaAdrian explică (pentru Sn4k3):

Pai eu mi-am cumparat cele 4 masini cu 1 500 000 de coins ca am facut bani cu hot ros si cu motocross bike la luna

| Sn4k3 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Joci cu ce masina ti se pare mai buna. Eu cu Monster-ul faceam multi bani, faceam si pe 1 000 000/cursa.

| GolopențaAdrian explică:

Ce ste cu asta?

| GolopențaAdrian explică:

Da cea am scris stii raspunsul?