| Mihaita23 a întrebat:

Incep sa cred ca NFS World e o porcarie, cred ca 30% din curse le pot duce la bun sfarsit ca restul se blocheaza si trebuie sa dau restart la calculator...si ce are de dureaza atata pana se incarca? ca nu am rabdare dupa el.Ce are de se tot blocheaza?

11 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Alooo

| Mihaita23 explică (pentru Florian000):

Alo ce?

| albert8 a răspuns (pentru Mihaita23):

Imi dai funda.

| Mihaita23 explică (pentru albert8):

Nu are virus.

| Florian000 a răspuns (pentru Mihaita23):

Aloo am vrut sa vad ce rank ambig grin si inca cv aloo esti prost!

| albert8 a răspuns (pentru Mihaita23):

Atunci ori nu nu iti merge din cauza la calculator ori nu e bun jocul, trebuie sa descarci altul. funda.

| albert8 a răspuns:

Sa nu fi luat un demo sau sa nu ai virusi. funda

| Mihaita23 explică (pentru albert8):

Nu e demo, e luat de pe site si virusi nu am.

| albert8 a răspuns (pentru Mihaita23):

Si ca daca e luat de pe site, eu am luat unul si avea virusi. poti sa ai virusi si anti virusul sa nu ii gaseasca.

| albert8 a răspuns (pentru albert8):

Eu am patit asa, si am AVG.

| CharlieScene24 a răspuns:

Incerca sa iti dai rezolutia mai mica.