| Aaalin a întrebat:

Intrebare ca tampita...
Am CS:GO piratat si ma enerveaza ca primesc ban pe servere si zice ca am pornit intr-un mod nesecurizat fara steam si alte chestii.
M-am gandit sa il iau de pe steam ca 63 de lei nu-i mare avere dar daca l-as lua in afara ca n-as mai primi ban si am mai multe mape sau sunt singurele beneficii?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Salut Alin.
Primesti ban pentru ca nu ai cs go cumparat.Asteapta pana la pasti, ca o sa fie cs go la reducere, si cumpara l de pe steam atunci.
Bafta.

| Aaalin explică (pentru AlexDFY):

Probabil. Mersi de raspuns

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Se impart procesoare Ryzen in curand la toti cei care au cs go cumparat.Ce beneficii prietene? il cumperi, ii dai install si aia e, te joci cs go CORECT. Daca investesti in cutii si alte cele, poti avea beneficii de sute/mii de dolari daca esti norocos.