| YONTU a întrebat:

Intrebare [entru jucatorii de CS: Mi-am facut un server de cs(War3FT + Respawn) si printre multele plug-inuri pe care le are m-am gandit sa adaug si resetscore.amxx si atunci cand unul scrie in chat /resetscore ii apare asa: [ INFO ] * Tocmai ti-ai resetat scorul! Acest raspuns apare numai cu culoarea galbena si eu vreau sa-mi apara asa:
[-verde
INFO-albastru pentru CT, rosu pentru T si alb pentru SPEC
]-verde
*-galben
Tocmai ti-ai resetat scorul!--albastru pentru CT, rosu pentru T si alb pentru SPEC
Am vazut pe unele servere aceasta combinatie de culori! Si parca mai era si un cod al culorii! Urgent! Dau FUNDA + VOT!

4 răspunsuri:
| NelutZu99 a răspuns:

Pai uite cums a faci cauti pe net codul culori si intri la pugin si mai cauti cum sa pui la CTalbastru sau verde si asa cam asta este tot o sa mai caut si daca gasesc ceva iti scup uite aici: Verde: 0 255 0 Albastru: 0 0 255 incearcale punele acolo! Barfta!

| YONTU explică (pentru NelutZu99):

Te apropii de funda!happy

| YONTU explică (pentru NelutZu99):

Auzi nu stiu cum trebuie sa adaug in fraza pe care am precizat-o in intrebare! Da-mi tu un exemplu si-ti dau si funda + un vot!
Ok?

| NelutZu99 a răspuns (pentru YONTU):

Nu te inteleg... Ce vrei sa spui? Reformuleaza!