| Alecsandriii a întrebat:

Intrebare League of Legends: Care dintre campionii Diana sau Rengar sa aleg? Amandoi sunt buni, dar nu stiu pe cine sa aleg.
Si fara intrebari gen: Cu care joci mai bine, ca stiu cu ambii sa joc bine, dar un campion bun de rank pentru inceput de 6300 dintre cei doi.
Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Rengar clar...este cel mai OP jucator de jungla si top, dar sa nu iti cumperi devourer pe Rengar, eu am jucat cu el si nu era bun de nimic