| SexyBlue a întrebat:

Salut, joc league of legends si nu stiu ce campion sa aleg dintre Aatrox, Rengar si Kha'Zix? L-as lua pe Aatrox ca imi place, dar se merita? dau funda pentru cel care imi spune campionul pe care sa-l aleg

2 răspunsuri:
| Tudooor a răspuns:

Depinde joc Lol de 2 anişori.
Aatrox este un campion de lifesteal cred că ştii asta şi îl ajută şi ultimata, dar în luptele 1v1 fără ultimată nu prea face multe decât să fugă.
Rengar este greu de jucat cu el adică îi trebuie mereu un build foarte bun şi să ai acel skill ca să ieşi foarte repede din tufişuri.
Kha`Zix după mine ar fi cea mai bună alegere, el poate să fugă repede are nişte skill-uri foarte epice îl poţi face şi jungler este uşor de jucat cu el!
Baftă în continuare oricum dacă vrei să jucăm bagă-mă la prieteni : FullP0werR.

| Ripulet a răspuns:

Cred ca Aatrox e cea mai buna alegere.