| JohnCena02 a întrebat:

Joc counter strike si am intrat pe un sv si acum mi-a ramas reclama adica dau dau quit la inceput sau find server ma conecteaza pe serverul ala si orice tasta asi apasa ma da pe serverul ala ...cum as putea rezolva in afara sa reinstalez counter strikeul? funda+vot! multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema asta.
Trebuie sa instalezi iar cs`u sau dai clic dreapta pe iconita si la run as administrator -> ok si atunci poti juca.
Eu asa am facut, sper sa reusesti si tu.

sau

intrii in userconfig.cfg si stergi ip-ul ala.

1 răspuns:
| IustinGood a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa reinstalezi cs-ul, si unele servere nu-ti baga ip-ul doar in userconfig.cfg unele ti le baga in toate cfg-urile.