| CyBeRnEtiCk a întrebat:

am si eu o problema pentru cei care joaca counter-strike sau pentru cei ce au jucat am intrat pe un server si acum cand dau la new game, favorite si quit se conecteaza numai pe serveru ala cum as putea sa fac sa fie ca la normal am incercat si reinstalare si degeaba trebuie sa sterg ceva? Multumesc dau fundita celui care imi zice raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| randyboy a răspuns:

E din cauza ca ai descarcat vreun config care te logheaza automat la acel server cauta in dosarul de la cs config.cfg sau asa ceva si sterge-l