| goodlik3 a întrebat:

Joc metin2ro server phoenix. Am lvl 75, 35 si respectiv conturi de map1. Vreau ca intre orele 18:00 - 20:00, respectiv 22:00 marti sa dropez autorizatie. Aplicati-mi niste sugestii, am manusa talhar ca sa-mi dubleze dropul. Dar innebunesc... bat in jur de 30 de metine si nu iau nimic. Spuneti-mi unde credeti voi ca dropul este cel mai bun. Dupa rezultate voi da funda raspunsului castigator, multumesc.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Cu ala de 75 cred ca ai cele mai mari sanse sa dropezi la metine de 85, daca nu cu cel de 35, in map2 si la orci.

| goodlik3 explică (pentru SiLaS):

La alea de 85 e prea mare aglomeratia. Alta sugestie? Ca in map2 sunt deja degustat... :-s

| SiLaS a răspuns (pentru goodlik3):

La orci ar merge, ori cu ala de 35 ori cu unu de 40-42, la metine de 45. In rest nu cred ca vrei sa bati metine de pe munte dinalea de 55-65 ca e plictisitor si sunt si putine