| SexyBlue a întrebat:

vreau sa stiu pana la ce nivel dropez foarte bine la metine de lv 30, 35, 40 etc. am lv 36 si vreau sa fac 38 la 38 mai am drop? ce diferentra trebuie sa fie intre mine si metin ( la lv ) ca sa fie dropul foarte bun >? vreau argumente

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Eu aveam drop si la level 42 la un metin de 35. Ceea ce iti zice neonz ala e o prostie, cu 6 levele.

Raspuns la intrebarea ta :

Da, mai ai drop la 38 deci da-i up.

| WUB a răspuns:

Păi, dacă vrei să ai un drop bun, trebuie să alegi metine mai mari decât tine, dacă ai 30 te duci la 35, dacă ai 40 te duci la 45, etc.

Baftă!

A, da și să nu i-ei metine mai mici de 6 nivele decât tine pentru că greu vei avea drop.