| Fotin_Alexandru_1995 a întrebat:

Am o problema cu Gta San Andreas Multiplayer. Am acest joc de 1 an aproximativ. Am dezinstalat jocul fiindca cand voiam sa intru pe samp ma baga in gta si acum imi da crash.Cand vreau sa intru pe Samp primesc crash imediat si nu stiu de ce, am dezinstalat si instalat jocul de 5-6 ori degeaba. Am avut acum 1 luna moduri de arme si moduri de sunete, le-am scos tot acum o luna... dar nu cred ca are legatura modurile cu crash-ul fiindca am bagat de mult modurile. Multumesc frumos celora care incerca sa ma ajute. FUNDA :* :* :*

5 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Documents>gta san andreas(ii dai cut si il copiezi pe desktop)dar o sa pierzi toate setarile

| Fotin_Alexandru_1995 explică (pentru KillaNoFilla):

Ce copiez pe desktop? Mai explicit te rog frumos.

| Fotin_Alexandru_1995 explică (pentru KillaNoFilla):

Ce trebuie sa copiez?

| KillaNoFilla a răspuns (pentru Fotin_Alexandru_1995):

Sa stergi folderul san andreas din documents.

| Belbe_Alin_1994 a răspuns:

Salut am facut un tutorial despre asta > https://www.youtube.com/watch?v=F2og2raW6hg, daca mai ai alte erori nu ezita sa imi lasi un comentariu pe canalul meu de youtube.