| raduflorentinb34 a întrebat:

Jocuri pe pc foarte slab:
Procesor:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz
Sistem de operare:Windows Xp
Afișare adaptoare:NVIDIA GeForce 9500 GT la aceasta piesa imi apare o poza cu semnul!

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Asa vezi daca iti merg unele jocuri, vezi ca sunt acolo multe liste, le cauti pe google, daca iti plac poti vedea daca iti ruleaza :)

6 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Incearca pe www.GoG.com unde gasesti jocuri vechi dar foarte bune, ca na, Goold Old Games.

Alta alternativa pentru jocuri vechi dar foarte bune, eu chiar joc un numar mare, le gasesti in lista asta foarte bine facuta :

https://www.youtube.com/watch?v=Bo_XLomYKOw&list=PL18C536DD86B8457E

Are mai multe chestii pe channelul lui.

Un site ce te-ar putea scuti de timp sa vezi ce jocuri ti-ar merge si ce nu e :

www.canirunit.com selectezi jocul si iti dau ei rezultatele.

| raduflorentinb34 explică (pentru Dugalle):

Am incercat cu www.canirunit.com dar nu merge pentru ca eu am 32win bit

| Dugalle a răspuns (pentru raduflorentinb34):

Google it versiunea de 32 de biti. Mare smecherie...

| raduflorentinb34 explică (pentru Dugalle):

Cum adica mare smecherie?

| raduflorentinb34 explică (pentru Dugalle):

Smecherie cu ce?