| Jipa95 a întrebat:

Jucatori de Hearthstone pe aici? Daca puteti lasati-mi aici adresa voastra de e-mail sau BattleTag-ul sa putem juca impreuna happy

P.S : cine ma bate are funda

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Te-as fi zvintat, da' m-am lasat. tongue

| Jipa95 explică (pentru KodrutZ):

Ha ha, spui asta doar pentru ca ti-e frica de pachetul meu de legendare laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Jipa95):

Pai fara avantaje cumparate cu ca$h... da' oricum m-am lasat de ala. Il jucam cind era bulita placa video si foloseam integrata. Ca era cam singurul care mergea fara probleme cu toate detaliile la maxim, lol.

| Morreti a răspuns:

Morreti #2209

| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Eu joc hearthstone cu inca vreo 2 - 3 prieteni nu suntem chiar experti dar avem experienta si eroi de lv 20 si 30 (eu doar pe 2 eroi ma bazez mai mult pe warrior)
radurosca2001@gmail.com dar sigur ma faci cu legendarele :'))

| Valentin_Iusti_1994 a răspuns:

Incerc sa descarc si eu hearthstine iustinus_me@yahoo.com e idul meu