| dinho23 a întrebat:

La ce este bun jalibreak pe iPhone la ce te ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Toate jocurile si aplicatiile din App Store care costa bani -> cu Jailbreak le descarci FREE (mokka). Sa-ti dau un exemplu:un GPS bun in Apple Store costa 70-90 $. Daca ai Jailbreak il descarci gratis.

| dinho23 explică (pentru neluL):

Pe iphone 4s exista jailbrak si pot sa mi, fac singura daca da sau trebuie sa platesc? afecteaza cu ceva iphonul?

| neluL a răspuns (pentru dinho23):

Da! Exista si pentru iPhone 4 Jailbreak. Nu poti sa-l faci singura ->cel mai bine este sa te duci la un service specializat (costa in jur de 50 lei) Nu afecteaza cu nimic iPhone-ul.