| smekeru001 a întrebat:

La ce maimute cade medalie de cal si de la ce lvl pana la ce lvl pe metin2ro dau funda!

Răspuns Câştigător
| Skruci a răspuns:

In temnita maimutelor si de la lv 25 pana la 30, apoi parca cade mai greu din cate stiu(nu mai stiu sigur pentru ca nu ma mai joc metin de 3 ani)

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Medalia de cal cade la orice maimuţă din orice temniţă, până la un anumit nivel.
În temniţa din map 2 pică până la nivelul 25.
În temniţa din deşert(oază) pică până la nivelul 50.
În teminţa din deşert, cea de jos, pică până la nivelul 40.
Cel mai bine este să mergi în temniţa maimuţelor începătoare cu un cont de nivel 23, o armură şi o armă cel puţin +6.

| smekeru001 explică (pentru FemeiaPisică):

Dar la lvl 30 unde cad? si cat de repede?

| Platinumus a răspuns:

La lv 25 cad cel mai bine apoi la 27 29 si 30 cu cat cresti mai mult cu atat e mai mica sansa si cad la toate maimutele medalii doar ca trebuie sa stai 1 h-2 si cad vreo 3-4, nu conteaza unde omori sau specia! sfat : lasa-te de jocu ala! laughing orkm bft

| smekeru001 explică:

La lvl 30 unde cade? dau funda!