| SlenderMan299 a întrebat:

La laptopuri se mai poate adauga memorie ram? Eu am 8 GB si vreau sa am 16 GB.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da-i funda analfabetului de mai sus. Aproape ca a raspuns corect. Ideea e ca depinde daca mai ai sloturi de ram libere sau nu.
P.S. La ce naiba iti trebuie 16 gigi pe laptop?

| SlenderMan299 explică (pentru KodrutZ):

FIFA 15. La cerinte recomandate se cere 8 GB si eu am fix 8 GB si d-aia vreau 16 GB big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru SlenderMan299):

Fugi breh si plimba cercul cu 16 GB pentru rahatul ala de FIFA! Daca ei specifica 8 la recomandate si te incadrezi in rest, o sa iti mearga brici! La The Evil Within specificau MINIM i7 iar eu l-am rulat cu detaliile la maxim pe i3, deci... chill.winking

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Da se poate adauga memorie Ram.
Cum se face uite un Tutorial:
https://www.youtube.com/watch?v=3lDxAy5bR4c

PS:Conteaza si cate slouri incape in placa ta de baza 1, 2, 3, 4?

Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat!