| b1ng0 a întrebat:

La Need For Speed Underground 2 nu mai imi apar cursele pe harta si imi arata ca am facut doar 35% din joc.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| SKYPLANE23 a răspuns:

Vezi ca chiar daca ai facut cursele trebuie sa mai fie niste chestii ca sa faci jocu nu stiu cum ne la nfs undeground 2 dar la nfs carbon asa era

| b1ng0 explică (pentru SKYPLANE23):

Am rezolvat trebuia sa iau Toyota Supra si sa o tunez cu,, Carbon Fiber,,

| Shoky_Bogdy_1996 a răspuns:

Te referi la DRAG? Daca da atunci uitate in colt la joc si apoi cand linia ajunge la rosu apesi SHIFT iar daca ai volan apesi pe schimbator!

| Mirel_Dobos_1999 a răspuns:

Zau? Ma dar d-incearca sa dai pe M(din tastatura jos), apoi iti va aparea harta, dupa, dai pe cerculetele alea(sunt si ixuri cu mov) apoi iesi tot din M si continua jocul.Si vreau sa mai intreb cum pot sa- mi fac un cont pe NFSU2 Need For Speed Underground dupa ce l- am instalat ca imi zice ca nu se poate conecta la servarul lor EA.

| b1ng0 explică:

In loc sa imi dea NFS Underground 2 mea dat NFS The Run