| XxAnonimuXx a întrebat:

La wizard 101 ca sa deblochez cyclops lane sau firecat alley trebuie sa o cumpar zona sau nu neaparat sau sa fac un anumit level spuneti-mi ce fac so deblochez fara bani sau la ce lv Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| IonelMJ a răspuns:

Wizard 101.Frumos Joc Pai Ca Sa Deblochezi Zonele Alea Trebuie Ca Sa Ai Bani...Adica Da Sa Cumperi Zona Ca Sa Poti Intra In Ea...Pentru Ca Unele Zone Necesita Sa Intri In Ele Pentru A Completa Unele Misiuni.Dar Cred Ca Exista O Cale Sa Faci Banii Aia In Joc. Dar Numai Stiu Sigur. Nam Jucat De Ceva Vreme