| DotPunct a întrebat:

Ma apuc de Metin 2. M-as face samanca. Ce parere aveti? Sunt cautate sau nu?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, buna idee (de obicei toate fetele aleg asta)

| EuPentruToti a răspuns:

Samancele sunt foarte cautate pentru Buff.Acesta inbunatateste capacitalie jucatorilor care il detin. Daca te faci Samanca poti castiga si bani, poti si sa cresti.
Bafta!

| Ichigo523 a răspuns:

Praf idee daca te apuci de privat e cel mai rau daca esti fata de adevarat o sa te incurce cu multi redardati care se fac shamance pentru bani si lv. DAca joci ro fatzi o ninja la care sa i pui toate punctele la attak si sa cauti sa i faci aparare cu itemele. daca joci private pvp fa-ti o razboinika sau shamanca daca e pvp daca e pvm ninja sau warior fata.

| george8 a răspuns:

Pai draga samancele sunt cautate doar pentru bufull lor adica skilurile dar la atac cand are lvl mic esti slaba tare dar cand are vreo 50 si are iteme cat de cat bunisoare poate invinge un war de cel mult peste 10 lvl dar eu tiam recomanda o ninja pentru atacul pe furis crede-ma stiu ce spun si te rog da-mi fundita care mi-ai promiso.PWP!