| MihaiN1 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Metin 2?

Merita sa ma apuc sa ma joc?

FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Da merita e un joc bun la care nu te plictisesti cu una cu doua eu joc de 3 ani si inca nu m-am plictisit tot timpul gasesti ceva nouhappy DA MERITA Funda?love strucklove struck

7 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Parerea mea este ca daca esti genu de om care atunci cand se apuca de un joc nu-l mai lasa...eu zic sa nu te apuci de metin pentru ca acest joc te face sa devi obsedat

| Ryuzaki a răspuns:

E o prostie de joc pentru prescolari. Daca vrei sa joci ceva ca lumea incearca Aion Online, Guild Wars sau Lord Of The Rings Online.

| LNK a răspuns:

Eu am jucat anul trecut prin septembrie parca. Am jucat un timp, dupa m-am plictisit. E un joc... neinteresant.

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Pai depinde ce metin big grin Adica, iti recomand un metin privat cum ar fi dinamik ca metin2.ro e cam plictisitor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita daca ai nervi de otel...Adica sa stai sa cresti sa iti iei arme, armuri etc. Daca vrei sa cresti mult fate ninja ia-ti arc si fa lure(astrange monstri)la cei care cer. Tu o sa cresti iar daca e cineva iti da si gold...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merita.eu ma joc de un an si e superr... o sa iti placa iti zic... daca nu ma crezi incearca big grin

| LivVonBlaBla a răspuns:

Daca te bagi pe Uk jocu este destul de plictisitor (tot ce faci e sa cresti). daca te bagi pe servere private s-ar putea sa nu sti despre iteme care-s bune si care nu (+ pe serverele private faci doar dueluri). dar in finelaughing... dupa mine jocu e praf dar conteaza si gusturile happy