| lavi1331 a întrebat:

Ce parere aveti de metin hotstyle? Merita sa ma apuc sau nu happy?

4 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Eu zic să nu te apuci. Nu e aşa de "wow" plus că este şi lag mult.
Pa'pa :*.

| lavi1331 explică (pentru dianaaaaax):

Dar de care sa ma apuc? Adica de care privat? Ca pe ro ma plictiseeesc rolling on the floor

| dianaaaaax a răspuns (pentru lavi1331):

Păi.
Epical, Dinamik, Steel, Wars, Chaos, Tim, 4metin, 4drugs. Găseşti tu big grin

| PaulVaRoagaMult a răspuns:

Pai parerea mea este.Sa nu te joci este o tampenie is multi haticapati.SI nu rezolva cu nimic. Este si naspa si are si virusi.