| Trixy65 a întrebat:

Ma gandeam sa ma fac gamer. Ce ar merge mi bine : Mituri si Lengende FNaF 1, 2 si 3 sau Live Gameplay? Credeti ca asi avea success?

10 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Mituri si Legende FNaF 1, 2 si 3 ar fi perfect!
Ideea este ca nu prea mai avem informatii acuma...trebuie sa apara 3.
Oricum, daca vrei teorii sau etc. intreaba-ma! M-am uitat la toate teoriile si m-am documentat destul de mult...

| Trixy65 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Ai youtube? putem vorbi acolo

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru Trixy65):

Da,am YouTube dar as prefera sa vorbesc pe Skype.

ID : arcticflorin

| Trixy65 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Nu am Skipe... Mai bine prefer sa nu primesc ajutor.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru Trixy65):

Bine,dar oricum, daca CHIAR vrei sa te apuci asa de mult sa imi spui si am sa scriu teoriile pe un fisier si ti-l dau happy.

| Trixy65 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

O sa ma apuc intr-o saptamana, dar nu am si nu imi trebuie ajutor. Noapte buna!

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Live Gameplay, pe Twitch, te promovezi, lumea cred ca o sa te placa, primesti donatii, bum. Doar ca trebuie sa astepti mult, sa vorbesti mai tare si sa nu fi prea timid, a si sa joci bine, ca doara lumea nu se va uita la un ratat cum pierde. Bafta! happy

| Trixy65 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Multumesc! Dar am uitat sa mentione ca sunt fata... Ori cum eu vreau pe Youtube, fara sa primesc bani (nu vreau sa ma complic).

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Trixy65):

Ar iesi ceva, sigur ai strange subscriberi (parerea mea) plus ca nu prea multe fete din Romania fac asta. Daca te apuci sa imi dai un link, sunt curios sa vad cum a iesit! happy

| Trixy65 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

O sa iti dau happy! Dar deocamdata ma gandesc cum sa fac...