| Trixy65 a întrebat:

Ma gandeam sa ma fac gamer cu gameplay (tot felul). Credeti ca ar merge mai bine in engleza sau romana? P.S. sunt fata.

5 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Daca ai de cand sa postezi videoclipurile pe YouTube si te descurci in engleza, eu recomand engleza deoarece cu siguranta vei avea mai multe vizualizari. In acelasi timp poti incerca un mix: un video in romana, unul - doua in engleza.
P.S. Oricare va fi alegerea ta, eu cu siguranta o sa iti urmaresc videoclipurile, nu zilnic vezi o fata gamer :o

| Trixy65 explică (pentru Mefist0):

Da happy! Ma gandeam sa fac cu FNaF 3 Demo (s-a lansat ieri) si tori pe baza acestui joc. Si nu. Nu ma voi speria (am batut tot jocul FNaF 2 full fara sa ma speriu).

| Mefist0 a răspuns (pentru Trixy65):

Bafta! Imi dai si mie link-ul de la canalul de YouTube? :p

| Trixy65 explică (pentru Mefist0):

Dar ai un cont de minecraft (pentru canal)? Uite aici https://www.youtube.com/channel/UCjgqGAioEbbDyu-yarMRg4Q

| daxthehero a răspuns:

Daca te descurci bine, ai o pronuntie corecta, nu te balbai etc, fa in engleza deoarece vei avea cu siguranta mai multe vizualizari. Daca doresti sa faci doar 'intern', fa in romana.