| JetBlueJet a întrebat:

Ma joc un joc-Stardoll- si cand salvez buze, masca, etc mi se misca ba in sus ba in jos dupa ce salvez =/ De ce? Si cum remediez problema?

Răspuns Câştigător
| CosmySD a răspuns:

Aceasta nu este problema jocului ci a pc-ului sau laptopului tau.Tot ce poti face este sa incerci pana reusesti sa ti le pui crede-ma vei resi si mie mi s-a intamplat asta dar dupa un timp totul s-a remediat de la sine. Sper ca te-am ajutatwinking

| JetBlueJet explică (pentru CosmySD):

Cum te numesti?( Si am gasit problema...happy Inainte de a salva dai clic pe aparatul foto iar el va arata cum va arata dupa ce vei salva happy )

| CosmySD a răspuns (pentru JetBlueJet):

Pe sd ma numesc tcosmina02 si ma bucur ca ai gasit problema happy

| JetBlueJet explică (pentru CosmySD):

Te stiu big grin Te am si la prieteni happy