| AsuRo98 a întrebat:

Ma nu inteleg nimic.
Am luat un Samsung galaxy s3.
Nu l-am conectat la net.
Din cate stiu el cand iese din fabrica iese cu sistem andoid 4.0
La mine la despre telefon scrie asa:
-Actualizare software
-Stare ( baterie/retea..etc.)
-Infromatii legale
-Nume dispoziti (nume meu )
-Numar model (s3.)
-Versiune android 4.3
Si mai sunt niste chiesti da..nu cont alea.
Deci eu nu le-am conectat la net..si n-am dat actualizare software?
Deci acolo inseamna ca am 4.3 daca da cum sa instalat singur?

4 răspunsuri:
| Crissy16 a răspuns:

Si eu am android si eram inainte in aceeasi postura ca si tine. Ei bine, eu una mi-am cumparat o chestie, mi-am bagat net prin cablu, Wi-fi cica si imi arata ca tresa' imi fac cont la ei si mi-am facut. In rest...nu stiu daca are vreo legatura cu ce am zis eu aici, dar invatam din greseli. big grin

| AsuRo98 explică (pentru Crissy16):

Ms de raspuns da nu e legat de subiect...
>>> UP

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

UP>>>raspundeti careva.

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

Hai ma din mii de oameni care vizitati acest site nu stie nimeni raspunsul?