| florinas112 a întrebat:

Ma oameni buni laughing am cont de ninja pe MT2HAMMER bunicel, loviturile mele sunt de 40k, dar am 25kk Hp.Ca sa cumpar un mod ce mesaj trebuie sa trimit, la ce numar si ce trebuie sa scriu in mesaj? Stiu doar ca trebuie sa am in cont 5 EURO. Care este mai bun sa-mi dea o armura cu mod ii dau funda si un otel de war +0 va rog. A da tot vreau explicatii cum sa fac sa trimit mesajul pentru a primi mod happy

2 răspunsuri:
| AnonimPeViata a răspuns:

Ba esti nebun? mai bine donezi pentru status, ca e mai bun ca moduwinking

| BlonduTzul123 a răspuns:

In primul rand trebuie sa cumperi o cartela de 5 euro. Dupa ce ati cumparat un cod de reincarcare de la magazin veti trimite un e-mail(E-mail nu sms!) la hammer. 2010@yahoo.com cu urmatoarele informatii:

Exemplu 2:
Codul de reincarcare: 123456789
Numele caracterului: Hammer
Ce doresti in schimbul donatiei: Armura de smarald +0 de Sura cu VIT, INT, STR, Critic, Patrunzator, Viteza skill, Rezistenta Sura
Suma donata: 5 EURO
Serie cartela (SN): 123456789
Dupa ce ai facut toti pasi de sus in 24 de ore vei primi donatia in item-shop! Funda?