| Rus_Edi_1984 a întrebat:

Ma puteti ajuta?

Am o problema cu YOUTUBE-UL vreau sa incarc un videoclip de 4 minute si dureaza 5 ore.

pentru cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema se datorează, evident, vitezei slabe de la internet. Fă un test aici și spune-mi ce viteză de upload ai obținut : http://www.testviteza.net/

| Rus_Edi_1984 explică (pentru anonim_4396):

5,20 Mbps

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rus_Edi_1984):

Viteză micuță, asta este problema. Am încercat pe calculatoare cu net de 1000 Mbp/s sau 100 să vezi ce rapid le urcă pe youtube.

5 răspunsuri:
| Rus_Edi_1984 explică:

Si ce pot face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rus_Edi_1984):

Mărirea vitezei de internet. Evident, dacă dorești asta va crește și prețul.

| Rus_Edi_1984 explică:

Multumesc mult!