| Bogdanys a întrebat:

Vreau sa incarc un videoclip pe youtube. Dar dupa ce se termina de incarcat imi spune format video neacceptat. Videoclipul este MP4 si are 18 minute. Am mai incarcat un videoclip, tot MP4 si acela a mers. Ma puteti ajuta, va rog? Ofer funda si vot!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Ai voie sa pui clipuri mai mari de 15 minute? De fapt acolo ti-ar scrie ca depasesti limita de 15 minute.
Taie o bucata din film de 1 minut de exemplu si pune-l sa vedem daca il accepta.
http://bit.ly/1cKublP

http://www.youtube.com/watch?v=sBhyQvRuWg4
Despre ce fisier este vorba? L-ai descarcat de undeva, ai filmat ceva cu telefonul, ai facut o captura in timpul unui joc?
Incearca sa-l convertesti cu vreun program.
Ce contine clipul?
Eu voiam sa pun un film pe telefon si l-am convertit cu mai multe programe dar nu imi placea cum a iesit.Atunci m-am gandit sa-l pun pe Youtube si apoi sa-l descarc de acolo mp4-480p.L-am upload-at, l-am marcat ca privat dar mi-a spus ca nu reuseste procesarea.Probabil a fost depistat filmul(Avatar) si nu mi s-a permis.

| Bogdanys explică (pentru taken):

L-am filmat cu tableta. Am vazut ca daca imi validez numarul de telefon pot pune videoclipuri mai mari de 15 minute, si asta am facut. Am incercat iar si tot asa mi-a spus : format video neacceptat. Am intrat peste 15 minute si am vazut ca clipul a fost adaugat. Ciudat, nu?

1 răspuns: