| Ciuche_Robert_1980 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine?
Nu merge sa intru in dying light si zice :this system does not meet the minimum requiresment to run this software!
am pc bun, nu stiu dc zice asta, imi merge si gta5 pe high in 60 fps!
Va rog ajutati-ma!
Dau fundita!
Am placa video nVIDIA!

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Pai, in primul rand, poate sa fie din cauza ca este un joc piratat. Se mai poate si ca jocul sa nu detecteze componentele tale de PC sau pur si simplu sa nu ai calculatorul bun. Te-ai uitat vreodata aici? (http://www.systemrequirementslab.com/......ght/11912/

Dying Light are cerinte mai mari decat Grand Theft Auto V si asta poate fi cauza.