| Gabi_Gabriel_1997_3w71 a întrebat:

Va rog frumos ma ajutati si pe mine ...laptop-ul imi da eroarea aceasta cand incerc sa instalez Vga si nu stiu ce sa ii fac crying "this computer does not meet the minimum requiments for installing the software.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Driverul ce incerci sa instalezi nu e cel optim pentru modelul de laptop si grafica ce o ai. in plus fabricantii precum Toshiba de multe ori fabrica drivere specifice produselor sale. in functie de sistemul operativ cauta in pagina Toshiba modelul tau si driverul oferit in caz ca exista. in ultimul caz foloseste un program ce iti cauta driverele. de asemenea, e bine ca windows sa aiba update la zi.

1 răspuns:
| Blaesar a răspuns:

straight face Mot-a-mot din engleza: "acest computer nu indeplineste cerintele necesare pentru instalarea programului". Schimba-l.