| andreiandronic a întrebat:

Ma vreau sa fac un video la un metin 2 dar vreau sa iasa un film foarte bun! ma refer ca vreau sa se vada clar! si sa pot pune muzica! vreau un program fara sami trebueasca cont sau altele sau licenta! si vreau sa pot filma cel putin 5 minute!

2 răspunsuri:
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Fraps. Iti trebuie licenta ca sa filmeze mai mult. daca nu ai licenta mi se pare ca face doar 30 secunde.Mi s-a parut cel mai bun program de filmat

| codx a răspuns:

Fraps-ul il iei gratuit de pe google scrii fraps cracked si poti sa filmezi cat vrei.
Ca sa faci video 1080p, 720p iti trebuie Windows Movie Maker.Is programe simple nu ai nevoie de tutoriale