| JosePpPp a întrebat:

METIN 2! Mai sunt jucatori de metin2 pe aici? Niste amici de ai mei au deschis un server de metin 2 si vreau sa-l populam :P Il facem cum vreeeti voi daca aveti idei interesante :P

Server: www.metin2drg.com
Forum: http://metin2-drg.forumgratuit.ro/

Are 2 zile :P Va asteptam >:D<

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Daca ma faci GM dalaughing

| Ha0s a răspuns:

Salut l-am descarct si eu metinul. cand sa-l extrag zice the archive is either in unknown format or damaged. Ce pot sa ii fac sa mearga? metinul e superbig grin

| rRaDdu a răspuns:

Ma bag, ma gasiti cu nume rRaDdu

| Maryus_Gaby_1990 a răspuns:

Nu mere site. crying Dati-mi unu mai bun. un site mai bun pentru drg