| mihaidianu a întrebat:

Hello TPU... Am sa va anunt ca s-a deschis un server de metin2 nou: Se numeste Metin2 Broken Land. Aici aveti linkul: http://www.metin2brokenland.mt2.ro/. Asteptam cat mai multi jucatori. Este un server nou deschis. Vor urma eventuri foarte multe. Serverul este PVP, nu are niciung bug, este tradus in romana. Va astept! Dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai GM?

| mihaidianu explică:

Daca aduci playeri poate o sa iti dau. dar itm vei primi oricum. mai ales ca facem eventuri tot timpul