| mihaidianu a întrebat:

Hello TPU... Am sa va anunt ca s-a deschis un server de metin2 nou: Se numeste Metin2 Broken Land. Aici aveti linkul: http://www.metin2brokenland.mt2.ro/. Asteptam cat mai multi jucatori. Este un server nou deschis. Vor urma eventuri foarte multe. Serverul este PVP, nu are niciung bug, este tradus in romana. Va astept! Dau funda

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Cel mai bun metin care l-am vazut vreo data, debea asstept sa ai dau download, e extraordinar, nu spun la misto ca sa imi dai funda, o spun cu sinceritate.

1 răspuns:
| DragosUng23 a răspuns:

Mersi e smecher