| Samyy a întrebat:

Metin2:Am jucat o perioada de timp jocul.Nu prea m-a impresionat, insa melodiile cantate in joc da. Spre exemplu, adorasem o melodie cantata pe nai, insa nu am reusit sa dau de ea si gata! Aveti o mica idee despre ce vorbesc?

5 răspunsuri:
| KikroPSY a răspuns:

Melodiile din metin2 se gasesc in fisierele de sunete...

| ICryYouDie a răspuns:

Da, chiar adorasem melodia aceea Back to Back happy super, dragut jocul, dar de la 35+ in colo, boring sad Oricum daca te referi daca vrei sa le gasesti pe net, nu cred ca ai sanse, cred ca sunt facute de ei sau ceva.

| whisky_5945 a răspuns:

Daca mai ai metinu intra in BGM la el si ya melodia si copiazatio in pc si asa o poti aveawinking

| Samyy explică:

Melodia aceea a fost scoasa din joc...
Mi-ar fi de folos numele melodiei.Sa fie oare Back to Back, cum a scris stimatul Killer?

| Samyy explică:

Nici-una din piesele indrumate de voi nu ma ajuta!
Am observat ca nu o mai gasesc in BGM,de aceea am cerut ajutor aici.
Acum un an si jumatate in urma exista melodia.