| Samyy a întrebat:

Metin2:Am jucat pentru o perioada de timp acest joc. Ce vreau sa va intreb este daca stiti ceva despre o melodie cantata la nai in timpul jocului. Daca da, va rog frumos sa ma directionati sau macar sa postati numele piesei...
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Te referi la melodia din map1? Daca da intra in folderul unde ai instalat metin2--> folderul BGM si gasesti acolo toate melodiile. Aceea se numeste "enter the east". Daca ai renuntat la metin si nu il mai ai instalat lasa meesaj. Incarc melodia pe un site si o trimithappy

| staicustefan a răspuns:

Stiu melodia se numeste back to back

| whisky_5945 a răspuns:

Sall u trebui sa intri in fisierul unde ai metinu si sa dai in BGM si acolo dai pe melodiile alea pana o gasesti (FUNDA?)

| Samyy explică:

Nici-una din piesele indrumate de voi nu ma ajuta!
Am observat ca nu o mai gasesc in BGM, de aceea am cerut ajutor aici.
Acum un an si jumatate in urma exista melodia.