| LaviLavi a întrebat:

Mi-am descarcat hammer mt2 si nu pot sa joc fiindca imi apare urmatoarea eroare : this aplication has failed to start because python22. dll was not found.Re-instaling the application may fi this problem.Sa inteleg ca lipseste din calcu meu acel python. dll nu? ce trebuie sa descarc sau ce trebuie sa fac sa mearga ca l-am decscarcat de 100 de ori pls help

1 răspuns:
| chaman a răspuns:

Iti lipseste fisierul pyton22.dll cayta-l prin fisiere si copiaza-l unde ai descarcat jocul