| trackmaster99 a întrebat:

Sall TPU, Vreau sa descarc metin2ro dar acuma trebuie Gameforge cand instalez Gameforge imi apare: this aplication has failed to start because msvcr100.dl was not found.Re-instaling the application may fix this problem. Cine stie cum pot rezolva plss...Dau funda

3 răspunsuri:
| TuTuOfficial a răspuns:

Baga-l altundeva si instaleaza-l din nou sau fai start.bat daca nu stii ce e aia scrie pe gugal happy

| Alexandru3y a răspuns:

Sterge jocul, si instaleaza-l in alta parte, de ex : daca l-ai instalat in C, acum pune-l in D, sau invers, Salut