| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Ce iti trebuie instalat la Explossive Metin2 ca sa numai iti de-a eroare:"This application has failed to start because python22. dll was not found.Re-instaling the application may fix this problem" si il reinstalez si tot asa imi scrie(se instaleaza mereu in Metin2. zip nu stiu de ce). Trebuie sa-l instalez in Win.Rar? Dau funda si vot!

1 răspuns:
| Valentyno1 a răspuns:

Trebuie sa dezarhivezi cu Win.Rar si daca nu merge inseamna ca nai windows-u capabil pentru acest mt.