| Moha a întrebat:

Mi-am facut recent un cont pe Skype si as vrea sa stiu cum as putea sa ii trimit mesaj unui prieten (am acel prieten in lista de skype) cand el este offline as vrea sa stiu cum sa trm mesaj vocal si mesaj in scris (atunci cand el este offline). Acord funda!

2 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Pai ca si atunci cind el e pe skipe scrii acolo iar cind intra pe skipe o sai apara un punct galben linga numelel tau si o sa poata citi mesaju

| Moha explică:

Si cum ii trimit mesaj vocal?